Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Partner
Partner medialny
Filippi
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Medyczny
COS
Partner
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

Wyniki 2024

Wyniki 2023

Wyniki 2022

Wyniki 2021

Wyniki 2020

Wyniki 2019

Wyniki 2018

Wyniki 2017

Wyniki 2016

Wyniki 2015

Wyniki regat międzynarodowych 2014

Wyniki 2014

WYNIKI REGAT 2024

27.01 XXXIII Enea Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim Wrocław
23-24.02 Mistrzostwa Świata na ergometrze Praga (Czechy)
12-14.04 I Puchar Świata Varese (Włochy)
13-14.04 Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Seniorów i Juniorów Poznań
25-28.04 Europejskie Regaty Kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich Szeged (Węgry)
25-28.04 Mistrzostwa Europy Seniorów Szeged (Węgry)
4-5.05 Regaty Międzynarodowe Juniorów Monachium (Niemcy)
10.05 Regaty Nadziei Olimpijskich "Olympic Hopes" Brno (Czechy)
11-12.05 Regaty Międzynarodowe U23 Gent
17-19.05 Akademickie Mistrzostwa Polski Bydgoszcz
18.05 VII Maraton Wioślarski Toruń-Bydgoszcz Toruń
18-19.05 Centralne Regaty Kontrolne Juniorów i Młodzików Kruszwica
19-21.05 Finałowe Regaty Kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich Lucerna (Szwajcaria)
24-26.05 II Puchar Świata Lucerna (Szwajcaria)
1-2.06 Regaty Międzynarodowe U23 Ratzeburg (Niemcy)
1-2.06 Mistrzostwa Europy Juniorów Kruszwica
8.06 Warsaw Head. International Rowing Regatta Warszawa
8.06 Memoriał W. Żyto Kalisz
8-9.06 I Puchar Polski w wioślarstwie morskim Gdańsk
14-16.06 III Puchar Świata Poznań
20-23.06 European Rowing Coastal & Beach Sprint Championships Gdańsk
22-23.06 Centralne Kontrolne Regaty Juniorów Kruszwica
4-6.07 Akademickie Mistrzostwa Świata Rotterdam (Niderlandy)
12-14.07 LXXV Enea Mistrzostwa Polski Juniorów Poznań
19-21.07 Enea Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
Enea Mistrzostwa Polski Młodzików
Kruszwica
26-28.07 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kruszwica
26-28.07 II Puchar Polski w wioślarstwie morskim Sopot
27.07-04.08 Igrzyska Olimpijskie Paryż (Francja)
9-11.08 Coupe de la Jeunesse Racice (Czechy)
10-11.08 C Enea Mistrzostwa Polski Seniorów Poznań
16-18.08 Finał Pucharu Polski/Mistrzostwa Polski w wioślarstwie morskim Międzyzdroje
18-25.08 Mistrzostwa Świata Juniorów
Młodzieżowe Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Świata Seniorów
St. Catharines (Kanada)
30.08-01.09 Igrzyska Paraolimpijskie Paryż (Francja)
6-8.09 World Rowing Coastal Championships Genua (Włochy)
7-8.09 Młodzieżowe Mistrzostwa Europy Edirne (Turcja)
8.09 Enea Długodystansowe Mistrzostwa Polski Poznań
11-15.09 World Rowing Masters Regatta Brandenburg (Niemcy)
13-15.09 World Rowing Beach Sprint Finals Genua (Włochy)
20-21.09 XVI Mistrzostwa Polski w Sprincie Wioślarskim
XLI Memoriał Julisza Kawieckiego
Płock
28.09 XXXIII Wielka Wioślarska o Puchar Brdy Bydgoszcz
28-29.09 Regaty o Puchar Bałtyku "Baltic Cup" Årungen (Norwegia)
29.09 Maraton Ósemek Wioślarskich "Run&Row" Toruń
19-20.10 Centralne Kontrolne Regaty Jesienne Poznań
15-16.11 Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
Otwarte Mistrzostwa Szkół Miasta Kalisza
Kalisz

Zobacz także

 

Nadchodzące zawody
(kalendarz)

24-26.05II Puchar Świata
Lucerna (Szwajcaria)
1-2.06Regaty Międzynarodowe U23
Ratzeburg (Niemcy)
1-2.06Mistrzostwa Europy Juniorów
Kruszwica

24-26.05
II Puchar Świata
Lucerna (Szwajcaria)
1-2.06
Regaty Międzynarodowe U23
Ratzeburg (Niemcy)
1-2.06
Mistrzostwa Europy Juniorów
Kruszwica

Zobacz wszystkie zawody