Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Partner
Partner medialny
Filippi
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Medyczny
COS
Partner
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

Kalendarz 2024

Kalendarz 2023

Kalendarz 2022

Kalendarz 2021

Kalendarz 2020

Kalendarz 2019

Kalendarz 2018

Kalendarz 2017

Kalendarz 2016

Kalendarz 2015

KALENDARZ REGAT 2024

27.01 XXXIII Enea Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim Wrocław
23-24.02 Mistrzostwa Świata na ergometrze Praga (Czechy)
23.03 Puchar AZS Osad Wioślarskich Warszawa
23-24.03 Akademickie Mistrzostwa Polski w Ergometrze Wioślarskim Warszawa
12-14.04 I Puchar Świata Varese (Włochy)
13-14.04 Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Seniorów i Juniorów Poznań
25-28.04 Europejskie Regaty Kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich Szeged (Węgry)
25-28.04 Mistrzostwa Europy Seniorów Szeged (Węgry)
4-5.05 Regaty Międzynarodowe Juniorów Monachium (Niemcy)
10.05 Regaty Nadziei Olimpijskich "Olympic Hopes" Brno (Czechy)
11-12.05 Regaty Międzynarodowe U23 Gent (Belgia)
17-19.05 Akademickie Mistrzostwa Polski Bydgoszcz
18.05 VII Maraton Wioślarski Toruń-Bydgoszcz Toruń
18-19.05 Centralne Regaty Kontrolne Juniorów i Młodzików Kruszwica
19-21.05 Finałowe Regaty Kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich Lucerna (Szwajcaria)
24-26.05 II Puchar Świata Lucerna (Szwajcaria)
1-2.06 Regaty Międzynarodowe U23 Ratzeburg (Niemcy)
1-2.06 Mistrzostwa Europy Juniorów Kruszwica
8.06 Warsaw Head. International Rowing Regatta Warszawa
8.06 Memoriał W. Żyto Kalisz
8-9.06 I Puchar Polski w wioślarstwie morskim
Regaty Nadziei Olimpijskich "Olympic Hopes" w wioślarstwie morskim
Gdańsk
14-16.06 III Puchar Świata Poznań
20-23.06 European Rowing Coastal & Beach Sprint Championships Gdańsk
22-23.06 Centralne Kontrolne Regaty Juniorów Kruszwica
4-6.07 Akademickie Mistrzostwa Świata Rotterdam (Niderlandy)
12-14.07 LXXV Enea Mistrzostwa Polski Juniorów Poznań
19-21.07 Enea Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
Enea Mistrzostwa Polski Młodzików
Kruszwica
25-28.07 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kruszwica
27-28.07 II Puchar Polski w wioślarstwie morskim Gdańsk
27.07-04.08 Igrzyska Olimpijskie Paryż (Francja)
9-11.08 Coupe de la Jeunesse Racice (Czechy)
10-11.08 C Enea Mistrzostwa Polski Seniorów
Mistrzostwa Polski Masters
Poznań
17-18.08 Finał Pucharu Polski/Mistrzostwa Polski w wioślarstwie morskim Gdańsk/Sopot
18-25.08 Mistrzostwa Świata Juniorów
Młodzieżowe Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Świata Seniorów
St. Catharines (Kanada)
24.08 Sprinty Wioślarskie KW04 Cup Poznań
30.08-01.09 Igrzyska Paraolimpijskie Paryż (Francja)
6-8.09 World Rowing Coastal Championships Genua (Włochy)
7-8.09 Młodzieżowe Mistrzostwa Europy Edirne (Turcja)
8.09 Enea Długodystansowe Mistrzostwa Polski Poznań
11-15.09 World Rowing Masters Regatta Brandenburg (Niemcy)
13-15.09 World Rowing Beach Sprint Finals Genua (Włochy)
20-21.09 XVI Mistrzostwa Polski w Sprincie Wioślarskim
XLI Memoriał Julisza Kawieckiego
Płock
28.09 XXXIII Wielka Wioślarska o Puchar Brdy Bydgoszcz
28-29.09 Regaty o Puchar Bałtyku "Baltic Cup" Sarpsborg (Norwegia)
29.09 Maraton Ósemek Wioślarskich "Run&Row" Toruń
5.10 Amatorskie Mistrzostwa Warszawy w wioślarstwie Warszawa
19-20.10 Centralne Kontrolne Regaty Jesienne Poznań
15-16.11 Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
Otwarte Mistrzostwa Szkół Miasta Kalisza
Kalisz

Zobacz także

Wyniki regat

8.06Warsaw Head. International Rowing Regatta
Warszawa
8.06Memoriał W. Żyto
Kalisz
8-9.06I Puchar Polski w wioślarstwie morskim
Gdańsk

Zobacz wszystkie wyniki